Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Doğru Kararlarla Seçilen Firma İnci Davetiye!

Sektörü içerisinde oldukça büyük bir yere sahip olan İnci davetiye 1978 yılı içerisinde kurulmuştur ve şu anda oldukça güçlü bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Hızır Aydın tarafından kurulduğu dönemde küçük bir matbaa işletmesi olarak kurulması ve sadece kartpostal üretimi yapılmasına karşın şimdi o zamandan bu zamana kadar attığı tüm adımlarla giderek güçlenmiş ve alanında en iyilerden biri olmayı da başarmıştır.

Üretimdeki çeşitliliğe de hiç beklemeden başlamasının yanında firma, aslında sadece kendi ürün çeşitliliğini sağlamamış, gerekli olan toplumsal ihtiyaçlara da cevap vermiştir.  Bu noktada kartpostal üretiminin yanında imsakiye, zarf, mektup zarfı, resim dosyası, bloknot gibi daha birçok seçenek bulundurmasının yanında sonradan davetiyeler kısmında da girmiş, davetiye ürünleri ile çalışırken de 1984 yılı içerisinde şimdiki marka ismini alıp İnci Davetiye olmuştur.

Herkes Tarafından Tavsiye Edilen İsim İnci Davetiye!

Özellikle çiftlerin özel günlerini duyurmak için kullandığı düğün davetiyesi seçimlerinde bir hayli iyi seçenekleri olan, standart çeşitlerin yanında özel ve farklı tarzları olanların da tercih edebildiği seçenekler bulundurmaktadır.

Bu kapsamda da var olan tüm davetiyeler içerisinde oldukça büyük bir kalite var eden firma, güçlü adımlar atarak ilerlemeye devam etmiştir. Kendi içerisinde gücünü sağlayan firma, bunun yanında sizlere sektörün sunduğundan çok daha uygun fiyatlar da vermiştir ki bunlara ek indirimler ve kampanyalarda vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir