Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Herkesin Hakkı Olan Muhteşem Gülüşlere Sahip Olun!

Dişlerin genel görünümünde oluşan sorunlar, kişilerin sosyal hayatlarına etki eden en önemli etken olmaktadır. Göze hoş gözüken, gülümseme esnasında zaman sıralı olan dişler, kişilerin yaşamlarına pozitif etki sağlar ve bu görünüm kişisel bakımın en etkili belirtileri olmaktadır. Hoş bir gülümseme, kişinin iletişimini ve özgüvenini ciddi bir şekilde artırır, iş ve özel hayatında sahip olduğu başarı ve mutluluğun yükselmesine katkı sağlar. kartal diş doktoru hastalarının kusursuz dişlerine kavuşmasına yardımcı olacaktır tedaviler uygulanmaktadır. Yapılan tüm tedaviler sonucunda kişilerin muhteşem gülüşüne olanak sağlayan kartal diş doktoru her geçen gün hasta memnuniyeti sayısını arttırmaktadır.

 Diş Estetiği Neden Yapılır?

 Dişlerin dizilişindeki çapraşıklar, diş aralığında bulunan geniş boşluklar veya rengi koyulaşmış dişler gülümsemeyi olumsuz yönde etkiler. Bunların yanında daha önce yapılmış daha sonradan rengi kötü olmuş kaplamalar, zamanla koyulaşan dolgular ve diş eti sorunları da hem ağız ve diş sağlığını hem de estetik açıdan görünümü olumsuz yönde etkilemektedir.

 Tüm bu sebeplerden dolayı diş estetiği uygulaması ile kişinin genel ve ruh sağlığına olumlu yönde katkı bulunmak için oldukça önemlidir. kartal diş doktoru hastalarının gülüşlerine katkıda bulunmakla birlikte hastanın kendisini değerli ve mutlu hissetmesine olanak sağlamaktadır.

 Diş Estetiği İşlemleri Nelerdir?

l Lamina porselenler

l Tam seramik kaplamalar

l Porselen dolgular ile diş estetiği uygulamaları mevcuttur.

Diş Eti Estetiği Nedir?

 Diş eti estetiği, diş etinde meydana gelen çekilme ve asimetrik bozuklukların düzeltilmesi ve dişler ve diş etlerini olması gerektiği standartlara ulaştıran pembe estetik olarak da bilinen tedavi yöntemi olmaktadır. Diş eti estetiğinde gerekli tedavi yöntemi, kişinin isteklerine göre doktor kontrolü yapılmasından sonra belirlenmektedir.

 Ağız ve diş yapısının uygun şekilde sıralanmasını sağlamak ve kişinin oluşan estetik kaygılarına son vermek amacı ile gerçekleştirilen tedavi sırasında genellikle lazer uygulamaları tercih edilmektedir.

 Lokal anestezi kullanılarak yapılan tedavi sırasında hasta hiçbir ağrı hissetmez. Lazer tedavisi yapılarak uygulanılan diş eti estetiği sırasında kanama meydana gelmez. Diğer diş tedavilerine oranla daha hızlı iyileşme süreci ve daha kolay bir işlem olan diş eti estetiği sayesinde hastalar istediği görünüme sahip olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir