Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Samsung Gear S4 “Galaxy Watch” Olarak Adlandırılabilir ve Wear OS İle Çalışabilir

Samsung, Samsung Gear Live ile 2014 yılında Android Wear (şimdi Wear OS) olarak adlandırılan bir çekim yaptı. O zamandan beri Gear TIME akıllı saatlerinde kendi Tizen işletim sistemine odaklanmışlardır. Infamous Twitter leaker Ice Universe, Samsung’un “Samsung Galaxy Watch” olarak adlandırılan bir cihazla Google’ın Smartwatch işletim sistemine geri döndüğünü bildirdi.

Söylentiler Samsung’un işletim sistemine geri dönmesiyle ilgili birkaç ay boyunca döndü, ancak bu noktaya kadar gerçekten önemli bir şey bildirilmedi. Ice Universe bir tweet ile cihazın Galaxy Watch olarak bilineceğini söylüyor, ancak Samsung Gear S4. İsim, Samsung’un Android cihazlar için “Galaxy” adını genellikle ayırdığı için anlam ifade ediyor.

Tweet ayrıca cihaz için birkaç özellik paylaştı. 470mAh bataryaya sahip Gear S4’ü raporladı. Tweet ayrıca çipin daha küçük bir tahta anlamına gelmesi gereken “PLP paketi” ile üretileceğini iddia ediyor. Son olarak, saat “yeni UX etkileşimi” ve kan basıncı ölçümü ile geleceğini söyledi. İşletim sistemi aşamasına gelebilecek herhangi bir özellik bilmediğimiz için UX bahsini ilginç buluyoruz. Diğer Gear akıllı saatlerinde öne çıkan dönen bir çerçevenin bir göstergesi olabilir.

Bu cihazın resmi olarak ne zaman duyurulacağı konusunda bir fikrimiz yok, ancak Galaxy Note 9 etkinliği bir bu duyuru için bir aday olabilir.

Kaynak: https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-watch-wear-os-gear-s4/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir