Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

AnTuTu, Kasım Ayının En İyi Üst ve Orta Sınıf Akıllı Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu, akıllı telefonların performansı ile ilgili raporlar sunan ve en iyileri belirleyen bir test platformudur. Şirket her ay olduğu gibi bu ay için de “Kasım Ayının En İyi Üst ve Orta Sınıf Akıllı Telefonları” sıralamasını yayınladı. Performansa göre yapılan bu liste 1 Kasım ve 30 Kasım arasında toplanan verilere dayanmaktadır.

Ekim ayı için en iyi modellerin listesine buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim Kasım ayının en iyilerine. Amiral gemisi modellerin olduğu listede geçen ayın birincisi aynı şekilde duruyor. Bu ay listenin en tepesinde, yani ilk sırada Huawei’nin Mate 40 Pro modeli yer alıyor. Elde ettiği 661.059 puan ile zirvede olan Mate 40 Pro’nun ardından ise ikinci sırada 632.274 puan ile ROG Phone 3 modeli geliyor. Bu modelden sonra ise sırasıyla OPPO Find X2 Pro, iQOO Neo3 ve Galaxy Note20 Ultra 5G modelleri gelmektedir.

Kasım Ayının En İyi Üst Sınıf Akıllı Telefonları:

Bu modellerin ardından altıncı sırada Galaxy Z Fold2 5G isimli model geliyor. Yedinci sırada OnePlus 8 Pro modeli yer alırken, sekizinci sırada ise Xiaomi’nin Mi 10T Pro 5G modeli bulunuyor. Bu modellerden sonra ise dokuzuncu sırada OnePlus 8T ve hemen ardından son sırada Black Shark 3 modeli geliyor. Listeye genel olarak baktığımız zaman Qualcomm Snapdragon 865 Plus ve standart Snapdragon 865 yonga setleri dışında farklı bir işlemci kullanan tek modelin Mate 40 Pro olduğunu görmekteyiz.

Amiral gemisi modelleri performans listesinden farklı olarak orta sınıf modellerin listesinde daha farklı yonga setleri de görebiliyoruz. AnTuTu’nun Kasım ayı listesine göre orta sınıf modellerin lideri Honor 30 modeli olmuş durumda. Bu modelin ardından Huawei Nova 7, Redmi K30 5G ve Xiaomi Mi 10 Lite 5G modelleri sırasıyla ikinci, üçüncü ve dördüncü sıraya yerleştiler. Beşinci ve altıncı sırada ise yine sırasıyla olmak üzere Huawei Nova 7i ve Realme 7 modelleri bulunuyor.

Kasım Ayının En İyi Orta Sınıf Akıllı Telefonları:

Listenin yedinci ve sekizinci sıralarında Xiaomi ve Realme markalarının akıllı telefon modelleri bulunuyor. Yedinci sırada Redmi Note 8 Pro yer alırken sekizinci sırada ise Realme 6 modeli bulunmaktadır. Bu modellerin ardından dokuzuncu sırada Realme 7 Pro modeli gelirken, onuncu yani son sırada ise bu listenin Qualcomm işlemcili dört akıllı telefonundan biri olan POCO X3 NFC modeli gelmektedir.

“AnTuTu, Kasım Ayının En İyi Üst ve Orta Sınıf Akıllı Telefonlarını Açıkladı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir