Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Apple’ın Yeni iPhone 12 Modellerini Tanıtacağı Tarih Belli Oldu

Apple ile ilgili durumlarda yaptığı güvenilir paylaşımlarla popüler olan saygın bir kişiye göre Apple’ın yeni iPhone 12 modellerini tanıtacağı tarih belli oldu. Söz konusu kişinin açıklamasına göre Apple yeni iPhone modellerini ve Apple Watch Series 6’yı 8 Eylül’de tanıtacak. Ayrıca yeni iPad Pro, Apple Glass ve MacBook modellerinin de 27 Ekim tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor.

Henüz bu tarihler Apple tarafından onaylanmamış olsa da geçmiş ürünlerin lansman tarihine baktığımız zaman doğruluk payı yüksek duruyor. Apple, geçen sene iPhone 11 serisini 10 Eylül Salı günü tanıtmıştı. Bu yıl da 8 Eylül Salı günü tanıtılma ihtimali oldukça yüksek. Apple’ın lansman günlerini genelde aynı tutmayı sevdiğini hepimiz biliyoruz.

Ayrıca ortaya çıkan yeni bilgiler ışığında Apple’ın iPad, iPhone ve AirPod’lar için uzun zamandır beklenen AirPower şarj pedini nihayet bu tarihlerin birinde tanıtabileceği belirtiliyor. Elbette şirket tarafından yeni ürünlerin tanıtılacağı bu etkinlik koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi yani internet üzerinden canlı yayın olarak düzenlenecek.

27 Ekim olarak belirlenen tarihte söylentilere göre muhtemelen Apple Glass projesini resmen görmüş olacağız. Bunun yanı sıra yeni nesil iPad Pro modelinin de piyasaya sürüleceği söyleniyor. Apple’ın bu etkinlikte Apple Silikon yonga setlerinden güç alan yeni MacBook ve MacBook Pro 13 modellerini de göreceğiz.

Sızdırılan bu tarihler geçmişteki tanıtım etkinliği tarihleri ile benzerlik gösterdiğinden dolayı mevcut sızıntının makul olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Apple’ın yeni ürünleriyle ve yaklaşan iPhone 12 serisi modelleriyle ilgili yeni haberler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Apple’ın Yeni iPhone 12 Modellerini Tanıtacağı Tarih Belli Oldu” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir