Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Honor Play 4T Pro Modeli Ekim 2020 Magic UI Güvenlik Güncellemesi Alıyor

Huawei‘nin alt markası Honor, Ekim ayı Magic UI güvenlik güncellemesini bir dizi yeni özellik ile birlikte farklı akıllı telefon modellerine ulaştırıyor. Honor Play 4T Pro modeli de bu güncellemeyi alan modellerden biri. Magic UI 3.1 sürümüne sahip olan Honor’un Play 4T Pro modeli, aldığı Android güvenlik yaması güncellemeleri ile daha kararlı bir yazılım ile kullanıcılarını korumuş oluyor.

Yeni güvenlik güncellemesi ile birlikte Ekim 2020’de yayınlanan güvenlik yamaları cihaza gelmektedir. Bu yeni Ekim 2020 güvenlik güncellemesi, Honor’un akıllı telefon modelini güvenlik açıklarına karşı daha da korunaklı hale getirmektedir.

Yeni yamada 21 yüksek ve 1 orta seviye güvenlik sorunu düzeltilmektedir. Aynı zamanda çeşitli hata düzeltmelerinin yanı sıra bazı özellikler konusunda da çeşitli iyileştirmeler bu güncellemede Honor Play 4T Pro cihazlarına sunulmaktadır.

Honor Ekim 2020 güvenlik güncellemesi Magic UI 3.1.0.106 sürüm numarası ile kullanıcılara gönderilmektedir. Bu güncellemenin dosya boyutu ise kullanıcılar tarafından henüz belirtilmiş durumda değil.

Honor, yeni Magic UI güncellemesini ülkeye ve bölgelere göre farklı dosya boyutlarında gönderebilmektedir. Bu yüzden size gelen güncellemenin boyutu farklı olabilir. Aynı zamanda güncelleme toplu halde yayınlandığından dolayı sizin cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir.

Honor Play 4T Pro Modeli Ekim 2020 Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu güncellemeyi yapabilmeniz için tercih edebileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi cihaz ayarlarından yazılım güncellemeleri bölümüne girmek. İkincisi ise HiCare uygulaması üzerinden bu güncellemeyi kurmak.

İlk yöntemden bahsetmek gerekirse. İlk önce cihaz ayarları ve buradan sistem güncellemeleri sekmesine giriyorsunuz. Ardından yazılım güncellemelerine girip “güncellemeleri kontrol et” seçeneğine tıklıyorsunuz ve burada güncelleme var ise güncelliyorsunuz.

İkinci yöntemde ise HiCare destek uygulamasını açıyorsunuz. Buradan hizmetler sekmesine girip güncelleme bölümüne tıklıyorsunuz. Yine burada da “güncellemeleri kontrol et” seçeneğini seçiyorsunuz. Eğer güncelle var ise onaylayıp buradan yeni güncellemeyi cihazınıza indirebilirsiniz.

“Honor Play 4T Pro Modeli Ekim 2020 Magic UI Güvenlik Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir