Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

HTC Wildfire E Lite Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz ay HTC Wildfire E Lite isimli modelin bazı önemli özellikleri Google Play Console üzerinde ortaya çıkmıştı. Google Play Console listesinde yer alan özellikler HTC’nin yaklaşan akıllı telefon modelinin giriş seviyesi bir model olduğunu belli etti. Şimdi ise popüler akıllı telefon uzmanı Evan Blass tarafından HTC Wildfire E Lite modelinin tasarım detaylarını gözler önüne seren render görüntüleri sızdırıldı.

Google Play Console’da HTC Wildfire E Lite’ın 720 x 1440 piksel çözünürlüğünde ve 18:9 en/boy oranında bir ekrana sahip olduğu belirtilmişti. HD çözünürlükteki bu ekran, 320ppi inç başına piksel yoğunluğu değerine sahip olacak. Bununla birlikte sızdırılan render görüntüsü, akıllı telefonun üst ve alt çerçevelerinin kalın olduğunu gösteriyor. Cihazın sağ bölümünde ise bir ses seviyesi düğmesi ve güç butonu yer alıyor.

Görsellerden anlayabildiğimiz kadarıyla cihazın arka bölümü polikarbonat malzemeden yapılmış gibi duruyor. Bununla beraber akıllı telefonun arka tarafının sol üst köşesinde, iki kamera kurulumu ve LED flaşa ev sahipliği yapan yatay bir kamera kurulumu bulunuyor. HTC’nin giriş seviyesi bir model olmasına rağmen akıllı telefonda bir fiziksel parmak izi sensörünü de sunduğunu belirtmekte fayda var.

HTC Wildfire E Lite modelinin teknik özelliklerini gösteren Google Play Console listesi, cihazın dört çekirdekli bir işlemciye sahip olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte 2GB RAM ile gelecek modelde Helio A20 yonga setinin olacağı bildiriliyor. Akıllı telefon piyasaya sürüldüğü zaman ise kutusundan Android 10 işletim sistemi ön yüklü olarak çıkacaktır.

Telefonun adından da anlaşılacağı gibi bu model, geçen sene Temmuz ayında piyasaya çıkan HTC Wildfire E modelinin daha düşük bir versiyonu olacak. HTC Wildfire E isimli model geçtiğimiz sene HD+ çözünürlüğünde ekran, ikili arka kamera kurulumu, dört çekirdekli işlemci ve 3.000mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte satışa sunulmuştu.

“HTC Wildfire E Lite Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir