Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Huawei P50 Serisinin Resmi Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Son zamanlarda Huawei‘nin yaklaşan P50 serisi akıllı telefon modelleriyle alakalı birçok söylenti ve rapor ortaya çıkmış durumda. Şimdi de yeni bir analist tarafından Huawei P50 serisinin resmi render görüntüleri ortaya çıktı. Bununla birlikte bu yazımızda yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisiyle alakalı bilinen bilgileri sizlere aktarıyor olacağız.

Öncelikle söz konusu render görüntülerinin Twitter üzerinde @Rodent950 tarafından paylaşıldığını belirtelim. Görüntülere baktığımız zaman dikkatimizi çeken en büyük detay arka bölümdeki iki büyük halkadan oluşan benzersiz kamera modülü oluyor. Bununla birlikte bu kamera modülü içerisinde toplamda dört adet kamera sensörü yer almaktadır.

Buna ek olarak bu modül içerisindeki ana lense dair detaylar da ortaya çıktı. Büyük olasılıkla buaradaki lens 1 inç büyüklüğünde bir sensörden oluşan kamera içermektedir. Ayrıca sızıntıları paylaşan kişi, bunların herhangi biri tarafından hazırlanmadığını ve Huawei’nin resmi olarak hazırladığı render görüntüleri olduğunu belirtmektedir.

Bu görüntüler, serideki temel modeli gözler önüne seriyor olabilir. Yani daha üst seviyedeki modellerde farklı bir kamera kurulumu görebiliriz. Bununla birlikte şu anda resmi bilgiler olmasa da bazı detayları biliyoruz. Bu detaylardan biri de akıllı telefonun ekran boyutudur. Raporlara göre Huawei P50 modeli, 6,3 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. Ayrıca bu ekranda ortalanmış bir ön kamera deliği göreceğiz.

Bunlara ek olarak cihazın arkasında Sony’nin 1 inç IMX 800 sensörünün yer alacağı belirtiliyor. Akıllı telefonun önümüzdeki haftalarda tanıtılmasını bekliyoruz. Bu süreçte yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bu nedenle yeni haberleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

“Huawei P50 Serisinin Resmi Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir