Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Özel Küçükçekmece DYSON Teknik Servis


DYSON, teknolojide dünyanın en çok tercih edilen markalarının başında geliyor. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan DYSON’ın özellikle elektrikli süpürge ürünleri dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de çoğu evde kendisine yer buluyor. Her kullanım ihtiyacına yönelik olarak ek özellikler taşıyan ve her ürününde yüksek dayanıklılığa önem veren DYSON’ın elektrikli süpürge modellerinde yaşanan sorunlara ilişkin olarak Dyson Servis Küçükçekmece merkezi tarafından tüm ilçe genelinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti sağlanıyor.

Uzman ve deneyimli teknisyen kadrosunda oluşan mobil ekipleri ile tüketicilerin DYSON elektrikli süpürge cihazlarında yaşadıkları sorunlara yerinde servis hizmeti ulaştırıyor. Teknik açıdan tam donanımlı olan ve ayrıca DYSON orijinal yedek parça konusunda tam teşekküllü olan mobil servis araçları saatler süren servis aracını bekleme çilesini sona erdiriyor.

Kısa zaman dilimlerinde adrese ulaşan özel Dyson Süpürge Servis teknik ekipleri, arıza tespit ve arıza onarım müdahaleleri ile ilgili olarak her zaman tüketiciye kolay anlaşılır ve detaylı bir rapor sunumu gerçekleştiriyor.

Böylelikle her aşamaya ilişkin olarak tüketicinin de müdahil olabilmesi sağlanarak, tamamen güvenilir ve şeffaf bir özel servis hizmetinden yararlanabilmelerine imkan veriliyor. Bu düzeyde hızlı, güvenilir ve kaliteli özel DYSON elektrikli süpürge arıza onarım hizmetlerine günün her saatinde iletişim numaralarından ulaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir