Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Poco M2 Pro Modeli BIS Sertifikasyon Programında Ortaya Çıktı

Xiaomi‘nin alt markası olan ve sonrasında bağımsız bir marka olarak yürütülen Poco, önümüzdeki 3-4 hafta içerisinde yeni bir akıllı telefon modeli piyasaya sürmeyi planlıyor. Söz konusu bu cihazın son zamanlarda birkaç özelliği sızdırılan Poco M2 Pro modeli olduğu düşünülüyor.

Poco tarafından tanıtılması beklenen bu model şimdi BIS sertifikasyon listesinde ortaya çıktı. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan model M20003J6CI model numarasına sahiptir. Akıllı telefon ilk olarak Xiaomi Hindistan’ın RF maruz kalma sayfasına göründü. Bir sonraki gün ise kod adı “gram” olan bir ürün yazılımı tarafından onaylandı.

Onaylanan bu yazılım kodu daha öncesinde Xiaomi’nin Redmi Note 9 Pro modelinin çekirdek kaynak kodunda da bulunmuştu. Bu nedenle cihazın gücünü 720G yonga setinden alan Redmi Note 9 Pro’nun yeniden markalanmış veya ufak değişikliklere uğramış bir versiyonu olma ihtimali yüksek.

Poco’nun yaklaşan modeli sonrasında bir kez daha Redmi Note 9 Pro modelleriyle birlikte WiFi ve Bluetooth listelerinde karşımıza çıktı. Şimdi ise bunların üzerinden bir ay kadar bir süre geçti ve Hindistan’ın BIS sertifika portalında cihazın varlığı doğrulandı.

Bunların üstüne Poco markasının Hindistan’a özel Twitter hesabı üzerinden yaklaşan bir cihazın geldiğine dair tanıtım afişi paylaşıldı. Tüm bu durumlar akıllı telefonun yakın bir süreçte tüm özellikleri ile tanıtılacağını doğrular niteliktedir. Bu tanıtım duyuruları ne yazık ki yaklaşan modelin özelliklerine dair herhangi bir şeyden bahsetmiyor.

“Poco M2 Pro Modeli BIS Sertifikasyon Programında Ortaya Çıktı” baaaaşlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir