Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Xiaomi Akıllı Masa Saati Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi, sadece akıllı telefon ve akıllı bileklikler üretmiyor. Şirket, farklı alt markalar ile birlikte aklınıza gelebilecek pek çok akıllı ev ürünü üretiyor. Çinli teknoloji devi, bu sefer de Youpin platformu altında yeni bir akıllı ürün piyasaya sürdü. Xiaomi Seconds Smart Clock isimli akıllı masa saati yaklaşık 21 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Xiaomi Akıllı Masa Saati Özellikleri

Şirketin yeni ürünü, sadece akıllı masa saati özelliği göstermekle kalmıyor. bununla birlikte higrometre ve termometre özelliklerini de beraberinde sunuyor. Cihaz, sahip olduğu ekran teknoloji sayesinde ultra düşük güç tüketimi sağlıyor. Akıllı masa saati; eşit derecede sıcaklık ve nem izleme, akıllı çalar saat, tek tuşla zamanlayıcı gibi pek çok işleve de sahiptir.

Cihazdaki her saniye sıcaklık ve nemi ölçmek için kullanılan sensör, Swiss Sensirion’un sıcaklık ve nemdeki küçük değişiklikleri hızlı ve doğru bir şekilde algılayabilen yüksek hassasiyetli dijital sensöründen seçilmiştir. Akıllı saat aynı zamanda Bluetooth bağlantı teknolojisini destekliyor ve MIJIA uygulaması ile eşleşebiliyor.

Xiaomi Akıllı Masa Saati, yerleşik olarak yüksek hassasiyetli RTC saat yongası ile geliyor. Aynı zamanda yedek bir pil de beraberinde sunuluyor. Saat, güç açıldığı zaman doğru saati göstermeye başlıyor. Sahip olduğu yedek batarya sayesinde pil değiştirildikten sonra bile hala doğru zamanı göstermeye devam ediyor. MIJIA uygulaması ile saatin birtakım özelliklerini özelleştirebiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra, akıllı saat üzerinden tek tuş ile zamanlayıcı işlevini kullanabiliyorsunuz. Zamanlayıcı işlevinin iki farklı sayma yöntemi vardır. Bunlardan biri ileriye, diğeri ise geriye doğru saymaktır. Hayatınızdaki rutin zamanlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanan bu ürün, yanı başınızdaki masada veya sehpa üzerinde şık bir görüntü sunacaktır.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir