Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

ASUS ZenFone 7 Modeli, 16GB RAM İle Birlikte Geekbench’te Görüldü

ASUS, geçtiğimiz sene Mayıs ayında sürgülü arka kameraya sahip ZenFone 6 amiral gemisi modelini tanıtmıştı. Şirket şimdi ise bu serinin yeni nesil modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geekbench’te ortaya çıkan bilgiye göre ASUS ZenFone 7 modeli, 16GB RAM ve Snapdragon 865 yonga seti ile birlikte gelecek.

Geekbench 5 veritabanında “Asus ZF” model numarasına sahip bir cihaz, 1.80GHz hızına sahip Snapdragon 865 ile ortaya çıktı. Cihazın sahip olduğu bu yonga seti listede “Kona” kod adıyla belirtilmektedir. Akıllı telefonda Android 10 işletim sistemi ön yüklü olarak gönderilecek ve bu cihazın isimlendirmesindeki “ZF” yeni nesil ZenFone 7’yi işaret etmektedir.

Listede görülen en ilginç detaylardan birisi ise cihazın 16GB RAM ile donatılmış olmasıdır. Cihazdaki bu oldukça yüksek kapasiteli bellek gerçekten muhteşem bir performans ortaya koyabileceğini göstermektedir. Akıllı telefon tek çekirdekli testte 975 puan alırken, çok çekirdekli testte ise 3346 puan elde etmeyi başarmış.

Akıllı telefonun teknik özelliklerine dair bahsettiklerimiz dışında başka bir bilgi bulunmuyor. ASUS, yakın zamanda 7z ve ROG Phone 3 modellerini tanıtmayı planlamaktadır. Şirketin 5G desteğine sahip olacak bu ilk akıllı telefon modelleri, özellikleri ile birlikte büyük ses getirecek gibi durmaktadır.

“ASUS ZenFone 7 Modeli, 16GB RAM İle Birlikte Geekbench’te Görüldü” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir