Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

OPPO Find X3 Pro Modelinin Tasarımı Ortaya Çıktı

2021 yılında piyasaya sürülecek olan amiral gemisi Android akıllı telefon modellerinden yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Xiaomi ve iQOO firmaları, Qualcomm’un Snapdragon 888 5G yonga setinden güç alan telefonlarını çoktan piyasaya sürdü. Samsung ise Galaxy S21 serisindeki amiral gemisi modellerini 14 Ocak’ta tanıtacak. Şimdi de Mart ayında piyasaya sürüleceğini öğrendiğimiz OPPO Find X3 Pro modelinin tasarımı ortaya çıktı.

Yaptığı sızıntılar konusunda yanılmayan Evan Blass, OPPO’nun yaklaşan amiral gemisi modelinin resmi görüntülerini gözler önüne serdi. Akıllı telefon, sızdırılan görsellerde de açıkça görüldüğü gibi garip bir arka kamera çıkıntısına sahip olacak. OPPO, bu çıkıntıyı oluşturmak ve kamera sensörlerini bu çıkıntı içerisine yerleştirebilmek için arka paneli tek bir plastik veya fiber tabakadan şekillendirecek.

OPPO Find X3 Pro Modelinin Tasarımı Sızdırıldı

OPPO Find X3 Pro’nun render görüntüleri artık çevrimiçi olarak sızdırıldığından dolayı OPPO, Weibo üzerinde müşterileri heyecanlandıran birtakım açıklamalar yaptı. Çinli akıllı telefon üreticisi, Weibo üzerinde yaptığı paylaşımda “See the #ImpossibleSurface in March” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım, aslında akıllı telefonun Mart 2021’de resmen tanıtılacağını da doğrular nitelikte.

Evan Blass, akıllı telefonun 6,7 inç boyutunda ve 1440p çözünürlüğünde bir OLED panele sahip olacağını belirtiyor. Ekranın her iki kenarı da kavisli yapıda olacak ve ekranın sol üst bölümünde bir kamera deliği yer alacak. Arka bölümdeki kamera çıkıntısında ise makro kameranın da dahil olduğu dörtlü kamera kurulumu konumlandırılacak. OPPO, aynı zamanda yeni modelinde benzersiz bir 25x yakınlaştırma sensörü sunacak. Ayrıca Sony’nin iki yeni 50MP sensörü de bu kamera modülünde yer alacak.

Bunlara ek olarak OPPO Find X3 Pro modeli, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden alacak. Bu model, geçtiğimiz senenin çok sevilen Find X2 Pro modelinin halefi olarak piyasaya sürülecek. Bununla birlikte akıllı telefon, 65W SuperVOOC 2.0 şarj desteğine sahip olacak. Birinci sınıf tasarım, yüksek çözünürlüklü ekran, 25x zoom yapabilen kamera, süper hızlı şarj ve bunun gibi birçok güzel özelliğe sahip olan cihaz hakkında yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“OPPO Find X3 Pro Modelinin Tasarımı Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir