Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Huawei, Mate 40 Serisinde 8 Milyon Satış Sayısına Ulaşmayı Hedefliyor

Kısa süre önce paylaşılan yeni bir rapora göre Huawei, ilk olarak planlandığı gibi Huawei Mate 40 serisini bu yılın Ekim ayında piyasaya sürmeyi hedefliyor. Şirket bunun yanında Huawei Mate 40 serisinde toplamda 8 milyon adet akıllı telefon satışına ulaşmayı planlamaktadır.

Bu bilgi Çinli bir kaynaktan geliyor. Çinli kaynağa göre, ABD ve Çin arasındaki karmaşık ilişkilere ve koronavirüs salgınının devam etmesine rağmen Huawei yeni amiral gemisi modelinden vazgeçmeyecek ve tanıtacak.

Bunların dışında Huawei’nin Mate 40 modellerinde 5 nanometre işlem süreci ile üretilecek olan en yeni yonga setlerini kullanacağı belirtiliyor. Muhtemelen bahsedilen bu yonga setleri Kirin 1020 veya Kirin 1000 olacaktır.

Bu Çinli kaynak Huawei’nin yeni amiral gemisinde ulaşmayı hedeflediği satış oranlarını da paylaştı. Kaynağa göre, Huawei yeni Mate 40 serisi ile birlikte seride tüm modellerin toplam 8 milyon satmasını hedeflemektedir. Planlarını ve çalışmalarını da bu yönde ilerletmektedirler.

Geçtiğimiz sene Eylül ayında şirket amiral gemisi Mate serisinin yeni modellerini tanıtmıştı. Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro akıllı telefon modelleri, oldukça performanslı bir donanım ve etkileyici fotoğraflar, videolar çeken kameraları ile birlikte geliyordu. Şirket, bu rekabetçi telefon özelliklerini yeni Mate serisi ile birlikte de sunmayı hedefliyor.

“Huawei, Mate 40 Serisinde 8 Milyon Satış Sayısına Ulaşmayı Hedefliyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir