Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Samsung Galaxy M01s Modeli, 4.000mAh Kapasiteli Batarya İle Gelecek

Geçtiğimiz hafta Samsung’un Galaxy M01 modelinin biraz daha iyi özelliklere sahip olan Galaxy M01s varyantını geliştirdiği ortaya çıkmıştı. Samsung Galaxy M01s olarak piyasaya sürülecek akıllı telefon modeli, 32GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Cihazın Galaxy M01’e göre daha güçlü bir işlemci ve daha yüksek kapasiteli batarya ile gelmesi bekleniyordu. Ancak görünen o ki şirket batarya kapasitesinde bir değişiklik yapmayacak. Galaxy M01s, M01’e benzer şekilde 3.900mAh kapasiteli bataryaya sahip olacak. Ancak Samsung bunu 4.000mAh olarak pazarlayacak.

Galaxy M01s modelinin TÜV Rheinland’ın pil güvenliği testinde başarıyla geçtiği ve sertifika elde ettiği bildirildi. Giriş seviyesi akıllı telefon modeli, geçtiğimiz ay Wi-Fi sertifikasyon sürecinden geçmişti ve cihazın Android 9.0 ile çalıştığı belli olmuştu. Ancak Galaxy M01’in Android 10 ile piyasaya sürüldüğünü göz önünde bulundurursak yeni M01s’in de Android 10 tabanlı One UI 2 ile piyasaya sürülmesi ihtimaller dahilinde.

Samsung’un yaklaşan uygun fiyatlı modeli geçtiğimiz ay Geekbench veritabanında göründü. Bu listede cihazın MediaTek Helio P22 yonga setini ve 3GB RAM kullanabileceği ortaya çıktı. Bunun yanında Samsung cihazı mavi ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunacak. Cihazın diğer özelliklerine ilişkin ayrıntılar ise henüz pek fazla belli değil.

Samsung, M01s için lansman etkinliği düzenlediği zaman tüm bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Bunun dışında Samsung, M01’in daha düşük özellikli M01 Core modeli üzerinde de çalıyor. Yakın zamanda Wi-Fi sertifikası alan bu model de M01s ile birlikte piyasaya sürülebilir.

“Samsung Galaxy M01s Modeli, 4.000mAh Kapasiteli Batarya İle Gelecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir