Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Motorola Moto G100 Modelinin Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı

Motorola, geçtiğimiz günlerde Moto G100 modelinin 25 Mart tarihinde piyasaya sürüleceğini resmen doğruladı. Bununla birlikte söz konusu model, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 800 serisi bir yonga seti ile birlikte gelecek. Ayrıca bu yonga setine sahip olan ilk Moto G serisi cihaz olacak. Şimdi ise yaklaşan akıllı telefon modelinin Avrupa satış fiyatı ortaya çıktı.

Buna ek olarak Moto G100 modeli, Ocak ayında Çin’de piyasaya sürülen Motorola Edge S modelinin yeniden yapılandırılmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Dolayısıyla yaklaşan modelin tüm teknik özelliklerini biliyoruz. Moto G100’ün satış fiyatı, Avrupa’daki bir internet sitesi üzerinde ortaya çıktı. İspanyol perakende satış sitesi üzerinde cihazın €479 gibi bir fiyat etiketine sahip olduğunu görmekteyiz.

Bununla birlikte belirtmiş olduğumuz bu fiyat, cihazın 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu içindir. Akıllı telefonun daha farklı bellek ve depolama konfigürasyonlarına da sahip olmasını beklemekteyiz. Aynı zamanda Motorola Edge S modelinin aynı konfigürasyondaki versiyonunun €308 fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim. Yani yaklaşan model, aynı özelliklere sahip olan diğer modele kıyasla çok daha yüksek bir fiyattan satışa sunulacak.

İnternet sitesinde cihazın resmi ismi belirtilmiyor. Bunun yerine XT2125 model numarası yer alıyor. Ancak bu modelin yaklaşan Moto G100 olduğunu biliyoruz. Ayrıca bu fiyatlandırma politikası konusunda da birkaç söz söyleyebiliriz. Genel olarak akıllı telefon üreticileri Çin’deki modelleri Çin’de daha uygun bir fiyat ile satıyorlar. Ancak bu modelleri Avrupa’da satışa sundukları zaman fiyat etiketi bir miktar yukarı çıkmaktadır.

“Motorola Moto G100 Modelinin Avrupa Fiyatı Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir