Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

OnePlus Z Modelinin Tasarım ve Donanım Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus firmasının şu anda OnePlus Z akıllı telefon modelinin tanıtımı için hazırlık yaptığı söylenmektedir. Son zamanlarda ortaya çıkan Geekbench test skoru ile birlikte cihazın bazı özellikleri de belli oldu. Artık cihazın Snapdragon 765G tonga setinden güç alacağını biliyoruz.

Sızdırılan bir diğer özellik ise Twitter üzerinden paylaşıldı. Akıllı telefonun kilit özelliklerinin yanı sıra hangi tarihte tanıtılabileceği de belirtildi. Bu paylaşımda OnePlus Z’nin Temmuz ayının ikini haftasında resmi olarak tüm kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia edilmektedir.

OnePlus Z Modelinin Sızdırılan Teknik Özellikleri (Kesin Değil)

OnePlus Z’nin ön tarafta kamera deliğine sahip 6.5 inç boyutunda S-AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Bu ekrandaki delikte 16MP özçekim kamerası mevcut olabilir. Arka bölümde ise 48MP birincil kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 13MP telefoto sensörden oluşan üçlü kamera kurulumu sunulacak. Kamera kurulumuna lazer otomatik odak desteği de sunulabilir.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 765G yonga setinden alacak olan OnePlus Z, Andrıid 10 tabanlı OxygenOS 10 arayüzü ile birlikte gelecektir. 4.000mAh kapasiteli bataryaya sahip olması beklenen cihazda USB Type-C portunun yanı sıra 30W hızlı şarj desteği de sunulacaktır.

OnePlus Z modeli, 8GB ve 12GB RAM seçeneklerinin yanı sıra 128GB ve 256GB depolama alanı seçenekleri ile sunulabilir. Bu varyantların fiyatlandırması konusunda ise herhangi bir sızıntı şimdiye kadar ortaya çıkmadı. Ayrıca cihazın siyah, mavi, beyaz gibi renk seçeneklerine sahip olacağını da belirtelim.

“OnePlus Z Modelinin Tasarım ve Donanım Özellikleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir