Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Redmi Oyun Telefonunun Bazı Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Redmi, bu ay sonuna doğru MediaTek’in Dimensity 1200 yonga setinden güç alan oyun odaklı akıllı telefon modelini piyasaya sürecek. Bununla birlikte söz konusu model kısa süre önce Çin’in 3C turumu tarafından onaylandı ve sertifikasını aldı. Aynı zamanda Redmi oyun telefonunun bazı teknik özellikleri de şimdi ortaya çıktı.

Akıllı telefon, üst bölümünde ortalanmış bir kamera deliğine sahip ekran ile birlikte gelecek. Bununla birlikte bu ekranın Samsung AMOLED E4 panele sahip olacağı ortaya çıktı. Aynı zamanda bu ekranın 144Hz tazeleme oranı sunacağını da belirtelim. Akıllı telefonun ayrıca gelişmiş bir oyun deneyimi için fiziksel tetik tuşlarına sahip olmasını bekliyoruz.

Gücünü MediaTek’in Dimensity 1200 yonga setinden alan cihazda 67W hızlı şarj desteği olacak. Ancak henüz bu şarj desteği ile gelecek bataryanın kapasitesi konusunda bir bilgiye sahip değiliz. Bununla birlikte yaklaşan akıllı telefon modelinde 64MP dörtlü arka kamera kurulumu yer alacak. Ayrıca bu cihazın yaklaşık olarak 306 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacağı söylenmektedir.

Akıllı telefonun Hindistan’da da farklı bir isim ile piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Hatta bu cihaz POCO markası altında da Hindistan’da tanıtılabilir. Bu konuda yeni detayları sizlere aktaracağız. Aynı zamanda Redmi, Çin’de bu modelin yanı sıra birkaç farklı model daha piyasaya sürmeyi planlamaktadır.

Karşımıza çıkacak modellerden biri de Redmi 20X modeli olacak. Bununla birlikte bu cihaz, Redmi Note 10 5G modelinin yeniden yapılandırılmış bir versiyonu olarak tanıtılabilir. Ayrıca Redmi’nin yaklaşan oyun odaklı akıllı telefon modelinin ismi resmi olarak açıklanmadı. Ancak bu konuda yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Redmi Oyun Telefonunun Bazı Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir