Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Xiaomi Mi Mix 3 Modeli İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi tarafından 2018 yılında popüler Mi Mix serisinin yeni üyesi Mi Mix 3 modeli tanıtılmıştı. Akıllı telefon, Snapdragon 845 yonga seti, 8GB RAM, açılabilir pop-up özçekim kamerası ve çok daha fazla özellikler ile Xiaomi hayranlarına sunulmuştu. Cihaz kutudan Android Pie tabanlı MIUI 10 arayüzü ile çıkıyordu.

Görünüşe göre Çinli akıllı telefon üreticisi Mi Mix 3 modeli için en son yayınlanan Android 10 sürümünün kararlı versiyonunu kullanıcılara sunmaya başladı. Bu güncellemenin şu anda diğer küresel bölgelere de yavaş yavaş yayıldığını belirmekte fayda var. Güncelleme şu anda Hindistan, Endonezya, Rusya ve Avrupa ülkelerinde yayınlanıyor. Ayrıca şunu da belirtelim güncelleme çok yakında geri kalan tüm ülkelerde de adım adım yayınlanacak ve kullanıcıların cihazlarına ulaşacak.

Global sürüm kullanıyorsanız güncelleme bildirimini almış olabilirsiniz. Bildirim gelmediyse bile yakın zamanda elbette gelecektir. Eğer yeni sürüm için heyecanlıysanız cihazınızdaki güncelleme denetleme ayarlarına gidebilir ve güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Yeni Android 10 güncellemesi ile birlikte MIUI 11.0.30 (QEEMIXM) yapı numarasına sahip MIUI arayüzü de geliyor. Bu güncellemenin boyutu yaklaşık 2GB ve en son yayınlanan Şubat 2020 Android güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Değişiklik günlüğünde bir dizi hata düzeltmesinden ve çeşitli performans optimizasyonlarından bahsediliyor.

Xiaomi Mi Mix 3 Android 10 Güncellemesi: Değişiklik Listesi

Xiaomi Mi Mix 3 modeli için yayınlanan Android 10 global kararlı sürüm güncellemesinin tam değişiklik günlüğü aşağıdadır.

  • Android 10 tabanlı MIUI 11 arayüzü
  • Şubat 2020 Android güvenlik yaması
  • Arttırılmış sistem güvenliği
  • Bildirim çubuğundaki bazı sorunlar giderildi

Bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir