Hayat365

Hayata Dair Bilgiler

Honor 20 ve Honor 20 Pro Modeli Magic UI 3.1 Güncellemesi Alıyor

Huawei‘nin alt markası Honor, Magic UI 3.1 güncellemesini bir dizi yeni özellik ile birlikte farklı akıllı telefon modellerine ulaştırıyor. Honor 20 ve Honor 20 Pro modelleri de bu güncellemeyi alan modellerden ikisi konumundadır.

Yeni yazılım güncellemesi ile birlikte Magic UI 3.1 sürümünde yayınlanan yeni özellikler cihazlara gelmektedir. Bu yeni Magic UI 3.1 güncellemesi, Honor’un akıllı telefon modellerine çoklu pencere, dizüstü bilgisayardan arama, dosya düzenleme ve çoklu cihaz entegrasyonu konusunda yenilikler getirmektedir.

Yeni güncellemede bazı güvenlik sorunları da düzeltilmektedir. Aynı zamanda çeşitli hata düzeltmelerinin yanı sıra bazı özellikler konusunda da çeşitli iyileştirmeler bu güncellemede Honor 20 ve Honor 20 Pro cihazlarına sunulmaktadır.

Honor Magic UI 3.1 güncellemesi 10.1.0.230 sürüm numarası ile kullanıcılara gönderilmektedir. Bu güncellemenin dosya boyutu ise 4.63GB olarak belirtilmektedir. Ayrıca güncellemenin cihazlara OTA yoluyla gönderildiğini de belirtelim.

Honor, yeni Magic UI güncellemesini ülkeye ve bölgelere göre farklı dosya boyutlarında gönderebilmektedir. Bu yüzden size gelen güncellemenin boyutu farklı olabilir. Aynı zamanda güncelleme toplu halde yayınlandığından dolayı sizin cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir.

Honor 20 ve Honor 20 Pro Modeli Magic UI 3.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu güncellemeyi yapabilmeniz için tercih edebileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi cihaz ayarlarından yazılım güncellemeleri bölümüne girmek. İkincisi ise HiCare uygulaması üzerinden bu güncellemeyi kurmak.

İlk yöntemden bahsetmek gerekirse. İlk önce cihaz ayarları ve buradan sistem güncellemeleri sekmesine giriyorsunuz. Ardından yazılım güncellemelerine girip “güncellemeleri kontrol et” seçeneğine tıklıyorsunuz ve burada güncelleme var ise güncelliyorsunuz.

İkinci yöntemde ise HiCare destek uygulamasını açıyorsunuz. Buradan hizmetler sekmesine girip güncelleme bölümüne tıklıyorsunuz. Yine burada da “güncellemeleri kontrol et” seçeneğini seçiyorsunuz. Eğer güncelle var ise onaylayıp buradan yeni güncellemeyi cihazınıza indirebilirsiniz.

“Honor 20 ve Honor 20 Pro Modeli Magic UI 3.1 Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir